La ei, cu părere de rău, nu are cine să țină stoiacul, ca la noi, așa că rezultatul - e incert și va trebui să așteptăm până dimineață :)

Voi, ce spuneți, ce așteptări aveți, pentru SUA, pentru Europa, regiunea noastră, pentru R. Moldova?