Mai lansez o provocare: Mâine dimineață vom afla cine va fi viitorul președinte al SUA: Trump sau Harris. Societatea e super divizată și, indiferent de rezultat, cealaltă jumătate de țară va fi super indispusă
La ei, cu părere de rău, nu are cine să țină stoiacul, ca la noi, așa că rezultatul - e incert și va trebui să așteptăm până dimineață :)
Voi, ce spuneți, ce așteptări aveți, pentru SUA, pentru Europa, regiunea noastră, pentru R. Moldova?