"Am fost un prost". Unul dintre maneliștii influeceri din România care a făcut un clip de susținere a lui Stoianoglo (după care a șters postarea), a filmat altul în care și-a cerut scuze:
"Am fost un prost, nu m-am interesat ce promovez, vă rog să mă iertați. M-a rugat un prieten care a fost la noi în familie și eu nu am verificat mult cine e acest domn".
Sterp neagă că ar fi luat bani pentru a-l promova pe Stoianoglo.