Intervievat: Cu banii lor eu mai tare am sărăcit. El face agitație să-i fie lui ghini, nu la poporul moldovenesc. Ei promiteau mult, dar târziu dădeau și cu amăgeli. Spuneau 1500, dădeau 1000 de lei, spuneau 3000, dădeau doar 2000 lei. Cu banii lor mai tare am sărăcit. Cam din mai am început a participa la mitingurile lor. M-am simțit mai rău ca un cerșetor și obijduit. Pentru 1500 de lei toată țara o să trăiască rău.
👉 Video integral aici