Ce a văzut Igor Dodon la dezbaterea prezidențială: __"Calmul și echilibrul unui Om al Legii Alexandr Stoianoglo - contra agresivității și populismului unui președinte care, după 4 ani dezastruoși pentru țară, nu vrea să recunoască nicio greșeală și niciun abuz".__