Alexandru Cozer: "Eu chiar vreau să felicit polițiștii, ofițerii CNA, care în aceste momente chiar demonstrează că nu poartă degeaba uniformele și epoleții acestui stat. Nu știu câți sunteți, dacă reprezentați majoritatea sau nu în aceste instituții, dar eu vă mulțumesc pentru patriotism și dedicare!"