Părerea mea: Dacă s-a ajuns la Gheorghe Gonța moderator, cred că trebuie să fie 2, să fie reprezentat tot spectrul electoral
Al doilea moderator ar trebui neapărat să fie Natalia Morari. Am văzut la alegeri că se bucură de popularitate în rândul cetățenilor 😎