Primarul Capitalei, Ion Ceban, săgeți către PAS: Se declară mândru de chișinăuieni că au votat majoritatea DA la Referendum și arată cu degetul la PAS că nu au putut valida referendumul în țară:
V-am lăsat, în această campanie prezidențială, să arătați că nu puteți. Trageți concluzii, iar noi continuăm să muncim.