Mariana Rață: La multe provocări mă puteam aștepta astăzi, dar la deconectarea luminii în emisie directă NU!
Exact la început de dezbateri electorale, în timp ce prezentam singura candidată din studiou, pe Natalia Morari, a fost deconectată lumina. Nu ni s-a mai întâmplat niciodată. Nu cunosc motivele, dar știu sigur că singura beneficiară a acestei provocări este Natalia.
Am chemat poliția să investigheze cazul! Vom insista să se facă o anchetă, iar cine se face vinovat să fie sancționat.
Ne cerem scuze de la telespectatori pentru această provocare la care am fost expuși
Mariana Rață, mesaj pe Facebook după deconectarea energiei electrice la TV: Natalia Morari este marele beneficiar al provocării, am chemat Poliția!