Dragalin: "Faptul că ei sunt fugari, după mine... ar trebui să batem din palme. Eu nu știu de ce noi suntem așa de revoltați că sunt fugari, foarte bine că au plecat, stau departe, și de la distanță fac anumite chestii, dar bine că au plecat, asta e un lucru foarte bun. Ar trebui să ne concentrăm pe ziua de azi, să ne asigurăm că fondurile nu sunt delapidate. Lasă-i pe ei să stea într-un ungher undeva, ei nu au libertatea care o avem noi".
#Mărgăritare