"Usatîi: Au blocat ultima posibilitate a sute de mii de oameni de a trimite bani acasă. Am sute de mesaje. Eu nu știam că avem atât de mulți pensionari care primesc bani prin acest sistem. Georgia tot a blocat, dar peste 3 zile a înțeles cât e de mare problema, și apoi a deblocat. Ok, înțeleg că dacă ar fi blocat și ar fi propus o alternativă - ar fi fost bine. Dar așa, nu-i duce capul de nimic".
Din aceeași ediție