Râd și scriu, partea 5: Cancelaria de stat i-a pus pe șeful de la AGE și cel de la STISC să dea explicații în scris cu privire la cele întâmplate în ziua când au căzut EvoSign, Mpay, MPASS și Msign, provocând deranj pentru mii de cetățeni care nu au putut accesa serviciile de la Vamă și de la ASP
P.S. Mii de scuze de la cititorii care nu înțeleg subiectul bine și îl consideră spam. Dar deja e curiozitate debordantă.