Din aceeași ediție
Ultimele infromații de pe toate fronturile:
1️⃣ Cei din Guvern sunt foc și pară pe situația creată (încă e interesant de aflat care e poziția lor. Mi-au promis că îmi vor trimite una), după ce tot ei au lăsat situația să ajungă până aici.
2️⃣ Cei de la AGE sunt supărați pe mine că am descris problema inexact și că ei "nu sunt în conflict cu STISC" cum am scris inițial, dar sunt victime în această situație. Asta încă urmează să stabilească o anchetă.
3️⃣ La cei de la STISC în general arde. Nu știu pe ce front să stingă incendiile
4️⃣ Cei din PAS, evident supărați pe tot și toate
Toate pretențiile sunt la mine, da? :D