🥈 Anastasia Nichita, vicecampioană olimpică. Declarație după ce a obținut medialia de argint: “O dedic fratelui meu care nu mai este în viață. (…) Nu e doar medalia mea, este si a întregii țării” #JO2024 10 august 2024, 11:38 · sursa: tv8.md ↗ Sursă originală