Prima reacție a lui Ceban, după tragedia copiilor electrocutați în parc: Organele să investigheze și rog să fim oameni. Nu primarul verifică asfaltul sau pilonii
„Starea s-a îmbunătățit”: Medicii, despre copilul electrocutat într-un parc din capitală