Se pare ca vacanța turiștilor cu Supercaruri va fi memorabilă. După un accident, un al doilea șofer, la volanul unui Lamborghini Huracan de 220 mii de Euro, a făcut cunoștință cu Poliția din R. Moldova
Să știe ca noi avem Poliție, nu ca la ei, unde rar dai de ei 😎