O nouă armă a Israelului a ieșit în evidență sâmbătă noapte spre duminică: Distrugătorul de rachete, exoatmosferic, parte a sistemului anti-rachetă Arrow 3, ar fi distrus mai multe rachete balistice lansate de Iran. Unele interceptări ar fi fost chiar filmate