- Reporter: E normal să omori oameni? Considerați asta ordine?

- Femeia: Da, să facă ordine, punct. Pentru mine e târziu să fac ordine aici în Moldova, am 71 de ani, nu vreau să fiu dură, dar ar fi bine să se facă ordine și aici.

Ați înțeles ce aduce Ruskii Mir, da?
#Lumea_rusă