Momentul în care, repetat, înțelegi, că presa română e total pe alături când vine vorba de realitățile din Moldova
"Tensiunea maximă" a fost "creată" în aceste zile de... presa de la București... și nu de adunarea de la Tiraspol. Cu părere de rău.