Primarul Capitalei, Ion Ceban, revenire la normalitate. Ion Ceban anunță că periodic va organiza ședințe cu presa pentru a răspunde la întrebările jurnaliștilor. Totodată, acesta spune că, va începe să vină și la emisiuni TV, după ce a refuzat să facă acest lucru mai bine de jumătate de an