De fiecare dată vom fi mai mulți. Am vrea să fie și mai mulți tineri. Nu avem nevoie de 3 președinți, avem unul. Noi nu-i alungăm din țară, doar să nu facă destabilizări, să nu cheme rușii cu bani murdari și sânge, le-am dat voie să facă tradițiile lor, dar nu să ne schimbe vectorul nostru european, pentru asta luptăm.