Medvedev: Posibil ne vom opri la Kiev, sau nu, nu știm, dacă nu acum, atunci mai târziu, pentru că de acolo e pericol pentru Rusia.

Și Odesa o așteptăm înapoi acasă. Acesta e orașul nostru rusesc.