Medvedev: Posibil ne vom opri la Kiev, sau nu, nu știm, dacă nu acum, atunci mai târziu, pentru că de acolo e pericol pentru Rusia.
Și Odesa o așteptăm înapoi acasă. Acesta e orașul nostru rusesc.
Din aceeași ediție
Altfel spus, indiferent că va fi pace sau nu (armistițiu), Rusia fie va fi oprită, fie nu se va opri
#Lumea_rusă