🚌 Transportatorii ies la protest. O parte din bd. Ștefan cel Mare, din zona PMAN, va fi blocată joi, 15 februarie. Decizia de a parca microbuzele pe carosabil vine în contextul în care piața este deja ocupată de comercianți 14 februarie 2024, 11:31 · sursa: agora.md ↗ Sursă originală