Presa: Investitori români, față-n față cu birocrația de la Chișinău – au băgat MILIOANE într-o clădire, dar n-o pot valorifica. E vorba de fosta clădire a liceului Real, lângă centrul Artico, care stă de ani de zile în paragină
5 februarie 2024, 18:29
· sursa: ziarulnational.md
↗ Sursă originală