Foarte probabil, o ultimă vizită simbolică la București. Vicepremierul Popescu, la București: „Cu România am fost, suntem și vom fi uniți în realizarea obiectivelor noastre comune. Avem o relație puternică, simbolică, plină cu proiecte comune ce vor lega în continuare R. Moldova de România”
23 ianuarie 2024, 18:00
· sursa: ziarulnational.md
↗ Sursă originală