18+! Liderul partidului de extremă dreaptă AUR România, George Simion, o formațiunea suspectată că promovează agenda rusească, fugărit de la protestele agricultorilor din România. Întâi s-a întâmplat atunci când acesta a încercat să se alipească protestului de lângă București, iar ieri - acesta a fost filmat cum era înjurat de protestatari când încerca să vină și "să-i susțină" pe fermieri la Constanța: "Taie-o! Duceți-vă acolo la hoții voștri"