Se spune că a fost bătălie de Revelion între programul Tv8 și JurnalTV. În primul rând, aprecieri ambelor colective pentru show și felicitări pentru efortul de a face produs autohton
La ochiul meu subiectiv, scenariul JurnalTV a fost mai bun, însă pentru petrecere - muzica de la TV8 a fost mai potrivită. Voi, cum ați simțit?