(…) Dragii mei abonați, stau în acest moment la masă cu o cupă de șampanie în mână și… mă gândesc la toți voi: mulțumesc pentru ca ați fost și în acest an alături, că aveți încredere în ce fac, că urmăriți, deși nu întotdeauna sunteți de acord (unele lucruri vor avea explicație peste ani), pentru că am făcut echipă bună și în acest an.