Hei, hei, 2023 e pe ducă. Am avut trăiri de toate, de frică, de împlinire și de bucurii. Pentru unii a fost mai greu, pentru alții mai ușor, dar e sigur că a fost un an cu provocări… cam pentru toți. Pentru mine a fost un an în care am continuat să muncesc pentru obiective de cursă lungă, asupra cărora vom reveni. Acum haideți să dăm pagina și să-l întâlnim pe 2024 frumos!
(…) Dragii mei abonați, stau în acest moment la masă cu o cupă de șampanie în mână și… mă gândesc la toți voi: Vă mulțumesc pentru ca ați fost și în acest an alături, că aveți încredere în ce fac, că urmăriți, deși nu întotdeauna sunteți de acord (unele lucruri vor avea explicație peste ani), pentru că am făcut echipă bună și în acest an.