Centru de dezasamblări a mașinilor filmat săptămâna trecută pe teritoriul Universității de Educație Fizică și Sport. Potrivit unor surse, contracte dubioase, acest centru, dar și managemetul defectuos ar fi printre motivele de ce instituția a fost reorganizată și trecută sub umbrela Universității de Stat. După realizarea filmărilor, o parte din "activitățile curioase" de pe teritoriul USEFS au dispărut