Haideți să-i aplaudăm și pe cei din instituțiile de stat, de la oamenii din direcții până la cei din ambasade, ministerul de externe, care, cu salarii nu tocmai mari, au făcut tot posibilul pentru ca azi Moldova, tehnic, să fie cu temele făcute, indiferent de decizia (politică) pe care urma să o ia Consiliul!

Mulțumim! 👏👏👏