CEO-ul JPMorgan, Jamie Dimon, a declarat că, dacă ar fi în locul guvernului american, ar interzice Bitcoin și crypto. „Singurii care le folosesc cu adevărat sunt infractorii, pentru trafic de droguri, spălare de bani și evitarea taxelor”, spune acesta. dacă ar fi în locul guvernului american, ar interzice Bitcoin și crypto. „Singurii care le folosesc cu adevărat sunt infractorii, pentru trafic de droguri, spălare de bani și evitarea taxelor”, spune acesta