Agentul economic n-a finalizat încă lucrările la trecerea subterană de pe bulevardul Ștefan cel Mare și Sfânt, intersecție cu strada Ciuflea. O spune viceprimarul Ilie Ceban, după ce pe 12 noiembrie, au apărut imagini cum din podul pasajului subteran picura apă