Ex-soția fostului deputat Sergiu Sîrbu candidează la șefia Primăriei Căușeni din partea unui partid afiliat lui Șor: „Cu voie și de nevoie, din necesitatea și dorința de a ajuta un număr cât mai mare de oameni și de a contribui la rezolvarea problemelor cu care se confruntă localitățile din țara noastră”