Interpretul Ian Raiburg, amendat după ce a parcat neregulamentar: "Urât tot ce se face. Nu contează cine ești și ce ai făcut în țara asta". Costiuc declară că regulamentul e prost făcut, pentru că Raiburg a așteptat lângă mașină evacuatorul timp de 30 de min și a plătit pe deasupra 800 de lei