„Nu am vrut să se ajungă la situația creată”. Anastasia Nichita se plânge pe fostul antrenor și spune că risca descalificare la campionatul din Serbia. Nichita: „Cineva din federația moldoveneasca a trimis poze federatiei internaționale cu rugămintea de a ne descalifica”