La eveniment l-am întâlnit și pe Vlad Doicaru, vicepreședinte Huawei România, cu care am agreat să realizăm un podcast despre tehnologie, educație și digitizare, cloud, etc. Îl facem data viitoare când vine la Chișinău.

Știu că pe canal este un nucleu puternic al celor interesați de tech, astfel că, dacă aveți întrebări, aruncați-le la comentarii și voi avea grijă să le adresez invitatului odată ce ne întâlnim.