Gura târgului spune că în Găgăuzia situația a ajuns de banc. Sau un fel de tragi-comedie. Prețul a crescut la peste 100k pentru un vot. Și nu mă refer aici la... lei moldovenești
Colac peste pupăză, cei care au vândut primii - stau pe gânduri (și la dubii) dacă au făcut bine că s-au aruncat... doar la 50k 🤣