O persoană care susține că este proprietarul mașinii m-a contactat și susține că mașina nu a fost găsită așa cum se spune la știri. Din contra, aceasta este în continuare dispărută fără urmă. Sursa spune că e nemulțumită din cauza faptului că Poliția nu a comunicat familiei niciun fel de informații, la mai bine de la 1 lună de la incident