Noutate pentru locuitorii Capitalei de la primarul Ivan Ceban. În stațiile de transport public ar urma să apară un panou digital, care va afișa timpul de sosire al următoarelor mijloace de transport în comun. În proiectul pilot au fost incluse stațiile: