Ruslan Darie din echipa MAN a primarului Ceban, reacție pe facebook: M-am săturat de ipocrizie și fățărnicie. Doar împreună cu Ion Ceban vom izbuti!
Chironda: Chișinăuienii se pling de atacurile tot mai dese a cîinilor fara stapîn iar omul direct responsabil de asta, șeful întreprinderii municipale “Supravegherea și protectia animalelor” se ocupa cu “deconspirări” pe facebook. Oamenii aceștia și-au creat lumea lor paralelă. Un fel de “CebanLand” în care totul e bine și frumos și locuiesc în el veseli și fericiți.
Din aceeași ediție