Aaaaaaam revenit. După 15 ani, am fost prima dată în concediu fără laptop. A fost fain, familia m-a stors de toată atenția. Mersi vouă pentru înțelegere. N-am intervenit practic pe canal, dar sper că a fost bine. Oricum, la unele subiecte din ultimele săptămâni, voi reveni, pentru accente, comentarii și explicații mai pe larg, așa cum v-am obișnuit