Veronica Dragalin susține că s-a simțit amenințată în primele luni la Procuratura Anticorupție și a sunat la Poliție: „(...) Cât eu eram singură în birou, au intrat la mine doi bărbați. Erau destul de agresivi”, a povestit șefa PA în cadrul unui interviu pentru Dorin Galben