Ce mai faceți, cum vă merge? Sper că bine :) O scurtă reamintire: Dacă întâmplător vă place acest canal de Telegram, vă plac inside-urile, vă ajută să navigați în câmpul informațional sau... pur și simplu vă salvează timp - vă fac invitația să susțineți acest produs cu o plată unică (one time payment) sau cu un abonament lunar
Plățile prin Apple Pay și Google Pay, la fel, posibile: