18+. Primăria Capitalei a reacționat la această postare: Spune că "__instituția condamnă dezinformarea și atacurile nefondate asupra PMC. (...) Majoritatea lucrărilor nu sunt recepționate, dar sunt în curs de realizare. Ne cerem scuze de la locuitorii Capitalei pentru incomoditățile create"__, se spune în declarație, după ce Valeriu Z. a publicat detalii despre modul cum se pune pavaj
Acum așteptăm cu mare nerăbdare și comentariul cu privire la aceste lucrări - pe 31 august 1989. E curios cum va fi efectuată recepția lor 😎