Cum a fost posibil ca timp de 24 de ore, rușii să scape de sub control un oraș precum Rostov pe Don de peste 1 mln locuitori și deplasarea unei coloane militare pe un traseu de cca 500 de km fără ca să întâlnească nicio împotrivire, desigur, totul a fost trecut cu vederea. Răspunsul e evident - pentru că totul e putred pe interiorul acestei țări 😀