Dragilor, vreau să vă mulțumesc repetat pentru efortul vostru de a susține acest canal de Telegram, care mai există în mare parte vouă. Sper că e util în continuare și vă ajută să economisiți timp. Așa "scrisori" primesc de la voi în fiecare zi în poștă 🤗