Dragi autorități și guvernanți, în acest context am o întrebare: Vi se pare normal să zbori la frați într-un zbor de 45 min pentru 250 de euro (după 2 ani de guvernare)? Vi se pare normal haosul curselor avia din această perioadă și bătaia de joc față de clienți care nu-și pot cere/apăra dreptul, fiind la mila operatorilor de curse charter, care mută zboruri cu zile întregi, scurtează vacanțe, etc fără vreo penalitate!? Acestea fiind spuse, mulțumim de creșterea prețurilor, chiar erau mici.

Poză simbol.

#Opoziție