Directorul N4, John Maxemchuk, confirmă inside-ul pe care vi l-am dat în decembrie, într-un interviu de azi: "Uitându-ne înapoi, putem spune că apariția emisiunii Nataliei Morari la N4 a fost o greșeală. Era un risc de scandal, dar, pe de altă parte, era un nume cunoscut, un brand mare și putea aduce multă audiență. Cred că nu a funcționat așa cum s-a așteptat. Una peste alta, nu au primit audiența și ratingurile la care se așteptau. Despărțirea a fost una profesionistă, cu discuții, fără emoții negative. Plecarea ei a fost legată și de rating, și, cred eu, și de reacția pieței"