Recean a cerut ceva ce deja există. Premierul Recean a cerut azi la ședință Guvernului lansarea în 3 săptămâni a unei platforme care să prezinte informații cu privire la asistența externă. Totul e bine până aici, cu excepția faptului că Executivul are o așa pagină, dar pe care nu o actualizează din 2022 - https://amp.gov.md/portal