📸 În timp ce propaganda rusească vede apocalipsa în Chișinău, unii se simt foarte bine într-un oraș fără mașini, chiar pe mijlocul străzii :) Foto simbol. Voi, cum ați profitat de ziua liberă și orașul gol? 1 iunie 2023, 16:18