Logica-i beton 😀
Ilan Mironovici, nu le mai dați salariu că s-au încurcat în propriile manipulări 😎
Canalele anonime pro-rusești, cu bilet de partid de la Ilan Șor, sunt în criză, după ce le-am devoalat "metodicika" după care lucrează în tandem cu sursele media de la Moscova: Nu se pot aprecia cărui interese servește Ciorici - ba ale lui Recean, ba ale lui Spînu. Iar de azi - în interesul lui Dodon. Altfel spus, devoalarea manipulărilor în accepțiunea lor nu se poate face fără ca Dodon să contribuie